الزامات گفتگو

[ گفتگو | فهرست | جستجو | ارسال ]


فهرست مطالب: پاسخ هر پيام دردنباله آن پيام ودر صورت لزوم در صفحه اول داده خواهد شد.

پاسخ به پيامها:

1- پاسخ به پيام "دوستت دارم" : من معمولا" به فحاشي ها پاسخ نميدهم و قضاوت را به خواننده پيام و وجدان نويسنده محول ميکنم.

2- پاسخ به آقای کيميا: با تشکر از محبت شما، اميدوارم به نسبت خود توانسته باشم بخشي از حقيقت را بيان کنم. در اين وب سايت ميتوانيد اصل کتاب را که به انگليسي است مطالعه کنيد آدرس آن http://www.banisadr.info/mylifestory.htm  است. کتاب فارسي ترجمه من نيست، در وب سايتهای ديگر گذاشته شده، در اين وب سايت هم در آدرس http://www.banisadr.info/TranslationOfBook.htm  ميتوانيد آنرا بيابيد. با تشکر مجدد از شما مسعود

3- آقا يا  خانم g  با تشکر از پيام شما، متاسفانه نميتوانم  راهنمائي مفيدی به شما درباره يافتن دوست يا فاميلتان بکنم. شما ميتوانيد با مراکز مجاهدين در پاريس يا در کشورهای ديگر اگر علني باشند تماس گرفته و اميدوار باشيد که آنها چواب مناسبي به شما بدهند. اگر خودتان را هوادار و يا ضد حکومت نشان دهيد ممکن است پاسخي از آنها دريافت نمائيد. اما فکر کنم در شرايط موجود بخصوص اگر عزيز شما در عراق باشد تماس مستقيم با وی خيلي مشگل باشد و بسختي مجاهدين اجازه چنين تماسي را خواهند داد. با اميد موفقيت برای شما مسعود

خریت خایه مالهای اخوندها! یک ادم بیطرف 28 Feb 2008
g mehdi42metri 07 Feb 2008
g mehdi42metri 07 Feb 2008
تشكر از بابت نوشتن واقعيت هاي درون فرقه كيميا 07 Feb 2008
دوستت دارم یک ایرانی 30 Jan 2008


Last changed: 02/28/08

 

با تشكر از شما بخاطر ورود به این وب سایت  در معرفی آن باید بگویم که آنرا به تشویق دوستانم با اهداف و ملاحظات زیر طراحی و ایجاد کردم:

  • با توجه به چاپ خلاصه خاطرات زندگیم به انگلیسی  و ترجمه آن به فارسی اینجا محلی است برای مشتافان تا اصل آنرا ملاحظه نمایند.

  • از آنجا که کتاب تنها داستان زندگی من بدون جهت گیری و نتیجه گیری خاص و جامع سیاسی و فلسفی است. اینجا محلی است جهت پاسخ به سئوالات و بیان نقطه نظرات من.

  •  امیدوارم در آینده این سایت محل برخورد آرا و عقاید افرادی شود که انسانها را سیاه و سفید ندیده و طرفدار تحمل پذیری میباشند. همچنین محلی برای ارائه آرا و عقاید دوستداران و کاوشگران فهم آزادی و دموکراسی در ایران و اسلام شود.

  • در این وب سایت و در مقالات نوشته شده بوسیله من، از بکار گیری وذکر القاب، تیتر و عنوان افراد که میتواند بکارگیری آنها حمل بر تأئید و عدم بکارگیریشان حمل بر رد و مخالفت با آنها شود معذورم مگر در مواردی که عنوان بخشی از نام فرد شده مثل "ستار خان" و یا " باقر خان" و یا "ملا صدرا" و..

  • در فاکت آوری از دیگران و در مقالات ارائه شده توسط دیگران کلمات و صفات توهین آمیز حذف میگردد.

  • استفاده از مطالب اين وب سايت با ذکر ماخذ و نام وب سايت بلامانع است.


For problems or questions regarding this web contact [M@Banisadr.info].
Last updated: 12/31/07. x